Serwis kserokopiarek - umowy serwisowe

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą oraz wynajmem urządzeń biurowych. Wykonujemy także serwis kserokopiarek w naszej poznańskiej siedzibie, przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń i narzędzi diagnostycznych, pozwalających nam na dokładne określenie przyczyny awarii. Jako dystrybutor wielofunkcyjnych urządzeń najlepszych na rynku producentów, takich jak Konica Minolta, Canon czy Develop, w naszym zapleczu magazynowym posiadamy części zamienne do wielu modeli.

Dzięki temu oczekiwanie na zakończenie naprawy Państwa urządzenia nie jest przez oczekiwanie na dostarczenie nam części zamiennych przez producenta. W ramach kompleksowej obsługi przedsiębiorstw, która obejmuje fachowe doradztwo w zakresie sprzętu biurowego, takiego jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery czy niszczarki, oferujemy naszym partnerom także możliwość podpisania umowy, w ramach której będziemy regularnie sprawdzać stan techniczny Państwa urządzeń.

W ramach tej usługi, zespół naszych pracowników będzie dokonywał cyklicznych przeglądów Państwa urządzeń, usuwał awarię, aktualizował oprogramowanie, wymieniał zużyte podzespoły, a także konserwował mechanizmy, które tego wymagają. Wykonujemy serwis kserokopiarek Konica Minolta oraz urządzeń pozostałych producentów, które zakupili lub wynajęli Państwo za pośrednictwem naszej firmy.

Zdalna pomoc z wykorzystaniem TeamViewer! Zdalna pomoc z wykorzystaniem TeamViewer!

 

Obniżanie kosztów

Chcesz obniżyć koszty drukowania i kopiowania oraz odzyskać kontrolę nad wydatkami? To miejsce jest właśnie dla Ciebie.

-->