Wynajem drukarek i urządzeń biurowych

Drukarki, kopiarki, niszczarki oraz inne maszyny to dość kosztowny sprzęt — nie każdemu przedsiębiorstwu opłaca się kupować własne urządzenia. Niewielka eksploatacja może oznaczać, że wydatek związany z kupnem sprzętu wcale się nie zwróci — tym sposobem, nie zaoszczędzimy pieniędzy, a tylko je stracimy. Z pomocą przychodzi wynajem drukarek lub ich dzierżawa w Ksero Partner.

W ramach oferowanej przez nas usługi możliwy jest wynajem drukarek lub dzierżawa. Miesięczny koszt zależy od modelu i możliwości urządzenia (np. w zależności od tego, czy jest to maszyna drukująca kolorowe, czy też biało-czarne kopie), a także od pakietu, który zostanie przez Ciebie wybrany — możesz wybrać pakiet Optymalny, Komfort oraz Premium. W każdym oferowana jest konkretna liczba darmowych kopii — dzięki nim, możesz zaoszczędzić pieniądze podczas eksploatowania urządzeń wielofunkcyjnych.

 • Wynajmij drukarkę lub inne urządzenia biurowe

  Możesz wynająć u nas drukarki, kopiarki, skanery lub inny wysokiej jakości sprzęt do biura. Mamy szeroki wybór urządzeń, które sprawdzą się w przypadku małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Poprzez wynajem drukarek możesz zaoszczędzić pieniądze — może się okazać, że w ramach wynajmu Twoja firma będzie mogła użytkować nowoczesne urządzenia biurowe zdecydowanie taniej, niż w przypadku zakupu urządzenia wielofunkcyjnego. Dlatego też dzisiaj wynajem drukarek i wynajem kserokopiarek są coraz bardziej powszechne.
 • Wydzierżaw drukarkę lub inne urządzenia biurowe

  W Ksero Partner możliwa jest także dzierżawa drukarek oraz dzierżawa kopiarek. Możesz wydzierżawić od nas sprzęt biurowy na krótszy, jak i dłuższy czas. Dzierżawa, zamiast zakupu, zapewni Twojej firmie elastyczność i możliwość nieustannego korzystania z najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych. Niższe początkowe koszty i przewidywalne miesięczne płatności, które będą dopasowane do Twojego budżetu to najważniejsze korzyści płynące z dzierżawy drukarek i kserokopiarek.

Najdłuższa gwarancja na rynku

Wszystkie urządzenia opuszczające naszą firmę objęte są gwarancją wynoszącą 5 lat.

 • Wynajem lub dzierżawa drukarki przebiega u nas w 3 prostych krokach

  Krok pierwszy

  Zostaw kontakt do siebie wypełniając formularz kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 godziny.

  Krok drugi

  Przeanalizujemy, jakiego urządzenia potrzebujesz, przedstawimy wady i zalety wynajmu lub dzierżawy, a do Ciebie będzie należeć decyzja, którym sposobem chcesz sfinansować urządzenie.

  Krok trzeci

  Podejmujesz decyzję, jaki model mają mieć urządzenia wielofunkcyjne dla Twojej firmy, a następnie ustalamy okres trwania umowy wynajmu lub dzierżawy.

 • Co zyskujesz korzystając z wynajmu drukarek w Ksero Partner?

  Wynajem drukarki sprawia, że nie musisz martwić się usterkami urządzeń, które mogą pojawić się podczas użytkowania. Nasi serwisanci zadbają o natychmiastową naprawę, a jeśli konieczne będzie zabranie maszyny na dokładniejszy przegląd, przysługuje Ci ubezpieczenie zastępcze.

  3 miesiące wynajmu otrzymujesz GRATIS

  Niska cena wynajmu, bez względu na stopień eksploatacji urządzeń wielofunkcyjnych

  Do wyboru masz 3 pakiety wynajmu drukarek: Optymalny, Komfort oraz Premium

 • Zostaw kontakt do siebie

  Wybierzemy idealne urządzenie wielofunkcyjne dla Twojej firmy!

  Skontaktuj się z nami

Specjalistyczne oprogramowanie

Dostarczane przez nas oprogramowanie Documaster pozwoli Ci zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów, usprawnić zarządzanie wydrukami i zoptymalizować koszty drukowania. Każdy w firmie będzie mógł z łatwością zlecić wydruk masowy i zarchiwizować najważniejsze dokumenty. Oprogramowanie lidera na rynkowego Documaster sprawia, że dokumenty są łatwo dostępne i uporządkowane, a poufne informacje odpowiednio zabezpieczone. Zyskasz dzięki temu pełną kontrolę nad dokumentacją a pracownicy będą mogli w prosty sposób zorganizować swoją pracę.
Dowiedz się więcej