Sprzedaż drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do biura

Chcesz kupić urządzenie wielofunkcyjne dla swojej firmy? Nasze usługi nie tylko umożliwią Ci zakup sprzętu na korzystnych warunkach, ale też obniżą koszty drukowania i kopiowania oraz przyśpieszą proces przetwarzania dokumentów. Niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu znajdziesz u nas najbardziej opłacalny sposób finansowania. To Ty decydujesz, czy chcesz kupić urządzenia wielofunkcyjne za gotówkę, rozłożyć płatność na raty 0% lub wziąć leasing.

Zapewniamy najlepsze rozwiązania zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Oferowane przez nas urządzenia to zarówno drukarki, jak i kopiarki oraz maszyny wielofunkcyjne sprawdzonych marek. Wśród naszych propozycji znajdują się drukarki monochromatyczne oraz kolorowe. Możliwe jest również wybranie maszyny nowej, jak i używanej, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić. Dodatkowo oferujemy również oprogramowanie, które pozwoli na łatwe i szybkie zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie.

 • Kup urządzenie za gotówkę

  Możesz kupić u nas drukarki i urządzenia wielofunkcyjne za gotówkę. Naszym celem będzie wtedy znalezienie dla Ciebie takiego sprzętu, który pomoże w Twojej bieżącej działalności — sprawi, że Twoje biuro będzie bardziej wydajne, a dokumenty będą przetwarzane szybciej. Bez względu na rodzaj prowadzonej przez Ciebie działalności dobrana przez nas drukarka lub inne urządzenie będzie odpowiednie do rodzaju i stylu pracy Twojego biura.
 • Rozłóż płatność na raty 0%

  Chcemy, aby dopasowane przez nas urządzenia biurowe zwiększyły możliwości Twojej firmy. Dlatego możesz rozłożyć płatność w ratach 0%, które udzielane są bezpośrednio przez nas. Już w ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Tobą i przeprowadzimy konsultacje, a otrzymane raty 0% będą wymagały minimum formalności. Dzięki ratom Twój budżet na rozwój firmy wciąż będzie elastyczny, a koszty początkowe urządzeń do biura zdecydowanie niższe.
 • Weź urządzenie w leasing

  Każde nasze rozwiązanie dostosowujemy do potrzeb przedsiębiorcy, dlatego oferujemy również leasing urządzeń. Jesteśmy przedstawicielami ORIX Leasing Polska i GRENKE Leasing, możemy zaproponować atrakcyjne oferty, jeśli chodzi o drukarki, kserokopiarki i inne maszyny wielofunkcyjne, które przydadzą się zarówno w małym biurze, jak i dużym przedsiębiorstwie.

Najdłuższa gwarancja na rynku

Wszystkie urządzenia opuszczające naszą firmę objęte są gwarancją wynoszącą 5 lat.

 • Sprzedaż drukarek i innych urządzeń przebiega u nas w trzech prostych krokach

  1. Krok pierwszy

  Zostaw kontakt do siebie wypełniając formularz kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 godziny.

  2. Krok drugi

  Przeanalizujemy, jakiego urządzenia potrzebujesz, przedstawimy rodzaje płatności, a do Ciebie będzie należeć decyzja, który sposób zapłaty wybierasz.

  3. Krok trzeci Po zawarciu umowy dostarczamy urządzenie pod wskazany adres, a Ty możesz zacząć cieszyć się lepszą technologią i zmniejszeniem wydatków na drukowanie.

 • Dlaczego warto korzystać z usług Ksero Partner?

  Kompleksowość

  W ramach naszych usług proponujemy nie tylko zakup urządzeń na korzystnych warunkach, ale także bieżący serwis, jak i administrację urządzeń.

  Szybkość

  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe i dopasujemy idealne rozwiązanie, co pozwoli Ci możliwie szybko korzystać z nowych urządzeń.

  Niezawodność

  Nowe urządzenia, które sprzedajemy, dopasujemy do Twoich potrzeb zgodnie z poziomem eksploatacji w Twoim biurze. Dodatkowo masz pewność, że urządzenia będą działać niezawodne, a optymalna technologia druku przyspieszy proces skanowania, drukowania czy kopiowania w każdym biurze.

 • Co zyskujesz korzystając z Ksero Partner?

  możliwość wyboru spośród różnych form finansowania urządzeń: zakupu za gotówkę lub na raty 0%

  doskonały wybór spośród urządzeń takich, jak kserokopiarki, plotery, skanery, drukarki laserowe, drukarki atramentowe, czy drukarki wielofunkcyjne.

  niskie ceny drukarek i urządzeń

  będziesz wiedział, jakie koszty generują materiały eksploatacyjne

  możesz testować sprzęt przez 7 dni za darmo.

 • Zostaw kontakt do siebie

  Wybierzemy idealne urządzenie wielofunkcyjne dla Twojej firmy!

  Skontaktuj się z nami

Specjalistyczne oprogramowanie

Dostarczane przez nas oprogramowanie Documaster pozwoli Ci zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów, usprawnić zarządzanie wydrukami i zoptymalizować koszty drukowania. Każdy w firmie będzie mógł z łatwością zlecić wydruk masowy i zarchiwizować najważniejsze dokumenty. Oprogramowanie lidera na rynkowego Documaster sprawia, że dokumenty są łatwo dostępne i uporządkowane, a poufne informacje odpowiednio zabezpieczone. Zyskasz dzięki temu pełną kontrolę nad dokumentacją a pracownicy będą mogli w prosty sposób zorganizować swoją pracę.
Dowiedz się więcej